KONST / Litografier / Färglitografi 9434097
nr 943 4097
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Igge Karlsson (f. 1932), "Vänsland hästar", PT, signerad. -84. motivet: 47x61
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:27:38
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
16 feb
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson